Pobytový camp v arteterapii

Máš chuť sa vzdelávať aj v lete ? Tak táto škola je práve pre teba! Čaká ťa schladenie a parádne využitý čas. Päť dní v auguste s troma lektorkami, zažiješ rôzne témy, rôzne prístupy a odnesieš si osvedčenie.

Pre koho ?

Pre všetkých, ktorí sa majú chuť učiť nové veci, pri práci s klientami. V letnej škole arteterapie sa zameriame na rozširovanie našich arteterapeutických vedomostí a praktických zručností. Pre úplných nováčikov v arteterapii, máme zase v ponuke iné vzdelávania :) napríklad TOTO

Obsah vzdelávania a termíny

1. Práca so snami v arteterapii  
Sny nám vedia ponúknúť veľmi veľa informácii a nasmerovať na tie správne cesty v prípade, že s nimi vieme správne pracovať. V prvom dni nás čaká ponorenie sa do snového sveta, v ktorom je všetko možné. Naučíme sa ako prakticky pracovať s našimi snami, ale aj so snami našich klientov. Ponoríme sa z časti do teórie, ale vyskúšame si aj praktické ukážky.
Termín:
Lektorka - Mgr.Barbora Desatová

2. Smrť ako spojenec
Na tomto stretnutí nahliadneme bližšie na tému smrti. Na to, ake otázky nám jej neodvrátiteľná blízkosť otvára a ako s nimi v roli sprievodcu pracovať tak, aby sa smrť nestala nepriateľom, ale spojencom a učiteľom. Stretnutie bude teoreticko-zážitkové.
Termín:
Lektorka - Mgr. at Mgr. Linda Horváthová

3. Symptóm a bolesť ako zdroj nového
Bolesti, zranenia, symptómy? Pozrieme sa na tieto oblasti novou optikou. Nebudeme už viac na ne nazerať ako na príťaž, ale ako na potencionálne zdroje nášho rozvoja. Prakticky sa naučíme ako s bolesťou a symptómami pracovať tak, aby sme s nich vyťažili nové informácie o sebe.
Termín:
Lektorka -  Mgr.Barbora Desatová

4. Práca s hlasom ako liečivým nástrojom 
Ľudský hlas je účinný nástroj, vďaka ktorému sa dokážeme spojiť so svojim vnútrom, vyjadriť, čo je v ňom prítomné a uvoľniť zadržiavané emócie. A čo je najlepšie, máme ho vždy k dispozícií. Ukážeme si techniky, ktorými sa vieme do hlasového prejavu uvoľniť a tiež konkrétne hlasové cvičenia, ktoré majú blahodárny vplyv na náš nervový systém. Budeme pracovať aj s používaním hlasu v skupine, vďaka čomu môžeme pocítiť zmysluplné a hlboké spojenie s ostatnými. Cvičenia budú doplnené o teoretické poznatky práce s hlasom a jej vplyvom na naše prežívanie.
Termín:
Lektorka - Mgr.Mirka Kronerová

5. Emočná mapa
Emócie sú našou neodeliteľnou súčasťou, a zároveň vedia byť zraňujúce a pohlcujúce. Na seminári sa pozrieme na naše základné emócie a budeme s nimi ďaľej pracovať, tak aby sme im čo najlepšie rozumeli a vedeli ich využívať vo svoj prospech. Budeme sa učiť aj to, ako tieto vedomosti odovzdávať našim klientom a tak ich efektívne sprevádzať svetom emócii.
Termín:

Lektorka -  Mgr.Barbora Desatová

Cena

340 eur / 5 večerných seminárov (25 hodín)                                                                         možnosť splátok nasledovne: 3x 140 eur (jún, júl, august)

Kde nás nájdete 

 
adresa

Karpatská 9

81105

Slovensko

 
email
 
telefónny kontakt