Letná-večerná škola arteterapie

Máš chuť sa vzdelávať aj v lete ? Tak táto škola je práve pre teba! Čaká ťa schladenie a parádne využitý čas. Päť dní v auguste s troma lektorkami, zažiješ rôzne témy, rôzne prístupy a odnesieš si osvedčenie.

Pre koho ?

Pre všetkých, ktorí sa majú chuť učiť nové veci, pri práci s klientami. V letnej škole arteterapie sa zameriame na rozširovanie našich arteterapeutických vedomostí a praktických zručností. Pre úplných nováčikov v arteterapii, máme zase v ponuke iné vzdelávania :) napríklad TOTO

Obsah vzdelávania a termíny

1. Práca so snami v arteterapii  
Sny nám vedia ponúknúť veľmi veľa informácii a nasmerovať na tie správne cesty v prípade, že s nimi vieme správne pracovať. V prvom dni nás čaká ponorenie sa do snového sveta, v ktorom je všetko možné. Naučíme sa ako prakticky pracovať s našimi snami, ale aj so snami našich klientov. Ponoríme sa z časti do teórie, ale vyskúšame si aj praktické ukážky.
21.augusta 2023/pondelok od 15:30 - 20:00 hod.

Lektorka - Mgr.Barbora Desatová

2. Smrť ako spojenec
Na tomto stretnutí nahliadneme bližšie na tému smrti. Na to, ake otázky nám jej neodvrátiteľná blízkosť otvára a ako s nimi v roli sprievodcu pracovať tak, aby sa smrť nestala nepriateľom, ale spojencom a učiteľom. Stretnutie bude teoreticko-zážitkové.
22.augusta 2023/utorok od 15:30 - 20:00 hod.
Lektorka - Mgr. at Mgr. Linda Horváthová

3. Symptóm a bolesť ako zdroj nového
Bolesti, zranenia, symptómy? Pozrieme sa na tieto oblasti novou optikou. Nebudeme už viac na ne nazerať ako na príťaž, ale ako na potencionálne zdroje nášho rozvoja. Prakticky sa naučíme ako s bolesťou a symptómami pracovať tak, aby sme s nich vyťažili nové informácie o sebe.
23.augusta 2023/streda od 15:30 - 20:00 hod.

Lektorka -  Mgr.Barbora Desatová

4. Práca s hlasom ako liečivým nástrojom 
Ľudský hlas je účinný nástroj, vďaka ktorému sa dokážeme spojiť so svojim vnútrom, vyjadriť, čo je v ňom prítomné a uvoľniť zadržiavané emócie. A čo je najlepšie, máme ho vždy k dispozícií. Ukážeme si techniky, ktorými sa vieme do hlasového prejavu uvoľniť a tiež konkrétne hlasové cvičenia, ktoré majú blahodárny vplyv na náš nervový systém. Budeme pracovať aj s používaním hlasu v skupine, vďaka čomu môžeme pocítiť zmysluplné a hlboké spojenie s ostatnými. Cvičenia budú doplnené o teoretické poznatky práce s hlasom a jej vplyvom na naše prežívanie.
24.augusta 2023/štvrtok od 15:30 - 20:00 hod.
Lektorka - Mgr.Mirka Kronerová

5. Emočná mapa
Emócie sú našou neodeliteľnou súčasťou, a zároveň vedia byť zraňujúce a pohlcujúce. Na seminári sa pozrieme na naše základné emócie a budeme s nimi ďaľej pracovať, tak aby sme im čo najlepšie rozumeli a vedeli ich využívať vo svoj prospech. Budeme sa učiť aj to, ako tieto vedomosti odovzdávať našim klientom a tak ich efektívne sprevádzať svetom emócii.
25.augusta 2023/piatok od 15:00 - 20:00 hod.

Lektorka -  Mgr.Barbora Desatová

Cena

149 eur / 5 večerných seminárov (23 hodín)                                                                                              - možnosť 2 alebo 3 splátok (2x75eur/3x50eur)

Kde nás nájdete 

 
adresa

Karpatská 9

81105

Slovensko

 
email
 
telefónny kontakt