Muzikoterapia

relaxácie cez hudobný prežitok

Jedinečná forma oddychu prostredníctvom hudby

~ Cesta k sebe ~

Pozývame vás na stretnutie so sebou samým a stíšenie sa cez hudobný prežitok. Príďte si oddýchnuť a načerpať silu vďaka účinkom živej hudby a vedenej relaxácie v bezpečnom a láskavom prostredí.


Čo je muzikoterapia?

Muzikoterapia je jedinečným typom terapie, ktorá využíva hudbu alebo iné zvuky na zníženie stresu, zlepšenie kvality života a celkovú relaxáciu. Podstatou relaxácie hudbou je uvoľnenie telesného a psychického napätia, ktoré pomáha obnoviť rovnováhu v organizme. Podporuje návrat k prirodzenosti, k stavu pohody. Môže pomôcť zlepšiť kognitívne funkcie ako sústredenie či pamäť, navodiť pocit pokoja, istoty a sebadôvery, znížiť úzkosť a napätie. Pomáha človeku spojiť sa so sebou samým, so svojimi potrebami, túžbami a zdrojmi, čím mu pomáha zvládať náročné životné situácie a vedie k lepšej kvalite života.
Súčasťou relaxácie bude stretnutie sa v kruhu, uvedenie do relaxácie, živá improvizovaná hudba, sprevádzanie pri práci s dychom, priestor pre reflexiu a vzájomné prepojenie sa. Relaxáciu vedie muzikoterapeutka Linda Horváthová.

Ak si chcete oddýchnúť od práce a povinností, ak prežívate náročné obdobie alebo chcete "len tak byť" - ste srdečne vítaní!

CENNÍK MUZIKOTERAPIE

Jednorázový vstup - 15 eur      
Permanentka 7 vstupov - 85 eur

INFORMÁCIE

maximálny počet účastníkov - 10

potrebné registrovať sa a rezervovať si miesto vopred

Trvanie relaxácie

60 minút 2 krát mesačne v UTOROK od 17:00 - 18:00 a SOBOTU od 18.30 do 19.30 hod.

Prihláste sa na muzikoterapiu v Bratislave online

 

Adresa

 
Kde nás nájdete

Karpatská 9

81105

 
email
 
Telefonický kontakt